Güneş 16. Yüzyıla Işınlandı: Yeni Şarkı ‘Yolum Açık’ Yayında

Urban-Pop’un Türkiye’de akla gelen ilk ismi olan Güneş, merakla beklenen yeni şarkısı “Yolum Açık”ı paylaştı. Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan şarkı, uzun süre konuşulacak klibiyle birlikte dinleyiciyle buluştu.

Sözü ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısının Barok tarzındaki klibi için Berlin’de dans dersleri alan Güneş’in kostümleri Milano’da tasarlandı. Berlin’de 16. Yüzyıl’da inşa edilen Charlottenburg Sarayı’nın Orangerie salonunda, ‘saray daveti’ temasıyla çekilen klipte yaklaşık 100 kişilik bir ekip çalıştı. Hasan Kuyucu’nun yönettiği klipte yer alan geniş cast’ın kullandığı tüm kostüm ve peruklar da konuya ve dönem konseptine uygun olarak titizlikle hazırlandı.

Konsepti, anlatısı, sinematografisi, sanat unsurları, kostümleri ve mekânın büyüleyici ambiyansıyla fark yaratan klibin hikâyesi, sanatçının bir ay sonra çıkacak yeni şarkısının klibine bağlanacak. Güneş, “Yolum Açık” ile müzikal yolculuğunda prodüksiyon niteliği, özgün yorumu ve yenilikçi bakış açısıyla büyürken dinleyici kitlesini de her geçen gün genişletiyor.

tr_TRTurkish