Güliz Ayla’nın Yeni Heyecanı ‘’An’da’’ Yayında

Güliz Ayla, 2022 yılında yayımladığı “Al Yorgun Kalbimi” sonrası yeni teklisi ‘’An’da’’yı; Pasaj&Garaj Müzik etiketiyle 2 Haziran Cuma günü tüm dijital dünyada yayımladı.

Sözleri, müziği ve tavrıyla ilk günden itibaren özgün ve güçlü bir çıkış yakalayan Güliz Ayla, yeni teklisi “An’da” ile başarılı ilerleyişine yeni bir adım daha ekliyor.

Şarkının sözü ve müziğine, aynı zamanda düzenleme ve prodüktörlüğünü de yapan Cihad Selamlar ile birlikte imza atan Güliz Ayla, klip ve yeni imaj fotoğraflarında Halil Güzel’le birlikte çalıştı.

Hayatını dolu dolu müzikle geçiren, albüm yerine artık dijital dünyanın işleyişine uygun olarak tekli şarkıları dinleyicisine sunan Güliz Ayla, her seferinde ilk albümünü yayımlıyormuş gibi heyecanlı olduğunu dile getiriyor.

“An’da” bir aşk şarkısı, nahif bir dille aşk hakkında bir şarkı. Kullanılan dizeler nedeniyle bir film müziği gibi sıcak. Akustik algının baskın olması, müziği sözleriyle uyumlu hale getirerek dinleyicinin şarkının içine hapsolmasını sağlıyor.

What's your reaction?

tr_TRTurkish