Ferit Tunçer’nin Yeni Şarkısı “Sonunda Yıkıldı” Yayında

Ferit Tunçer “Sonunda Yıkıldı” isimli yeni şarkısını bağımsız olarak yayımladı.

Yeni şarkı ve 14 Nisan günü yayımlayacağı “İlk ve Son” adlı şarkısının tüm gelirini depremden etkilenen öğrenciler yararına Türk Eğitim Vakfı`nın “Yarıda Kalmasın” burs fonuna aktaracak olan Tunçer yeni şarkı “Sonunda Yıkıldı”yı şu sözlerle anlatıyor:

Bile isteye yaşanması sonraya bırakılan duyguların vakti geldiğini düşündüğümüzde çok geç kalmış olabiliriz. Bir an gelir yanlış tercihlerle ve ertelemekle o hep kaçındığımız toksik bir hikâyeyi yarattığının farkına varmış ve sonucu belli bir kavganın içinde buluruz kendimizi. Bu şarkıda gerçeklerle yüzleşmeli, karanlık ve duvarları yıkan o anların hikayesini cesur ve incelikli hammond, synth ve gitar melodilerine keskin ve karanlık davul bas ritimleri ile bir araya getirdim.”

“Sonunda Yıkıldı”nın klibi, Küçük Prens’in yaşadığı gezegen Asteroid B-612`de one shot tekniği ile gezegenin doğal ışığında çekilerek izleyiciye ütopik ama bir o kadar da tanıdık atmosferi ile sürpriz yaparak görsel cazibesiyle sunuluyor. Prodüksiyon, visual FX ve color işleri Oatölye tarafından yapılan Ferit Tunçer`in “Sonunda Yıkıldı” klibi sanatçının YouTube kanalından izlenebilir.

What's your reaction?

tr_TRTurkish