Ferit Tunçer`den Yeni Klip “Düşman Oldum Hayata”

Ferit Tunçer üçüncü solo çalışması olan ve “Aşıklar Gece Ölür” kitabının Novel Soundtrack albümünde yer alan, müzik dinleyicilerinin özlediği rock soundunu barındıran “Düşman Oldum Hayata” isimli şarkısının klibini On Air Music etiketiyle yayımladı.

Ferit Tunçer şarkısının hikayesini şu şekilde anlatıyor. “Sadece aşkta değil hayatın her yanıyla ihanete uğramış, belki de en büyük ihaneti kendi kendinden görmüş, kendini korumak isteyip hislerinin önüne duvarlar çekmiş ve gerçeklerle boğulan bir ruhun isyanını anlatmaktadır. Kitabın ana karakteri Melis`in şu cümleleri bu hikâyeyi tamamlar “İnsan kederini zamanında ve dozunda yaşamalı. Vaktinde tutulmayan her matem, bir gün yüreğimize döner. Döndüğündeyse bu sefer neler yapabileceğini kimse kestiremez. İnsanın en iyi dostu da en azılı düşmanı da bu nedenle kendisidir.”

On Air Music`in Gülşah Elikbank “Aşıklar Gece Ölür” kitabı ile buluşturduğu şarkılarına ilham verdiği albümde Ali Başarır, Alişan Özaydın, Efe Dikmen, Erinç, Ferit Tunçer, Ufuk Sağın ve Samet Serhat yer alıyor.

Rock ve metal dinleyicilerinin Athena, İllegal Süttozu ve nreAson gruplarından, popüler müzik dinleyicilerinin ise 90’ların unutulmazlarından AF grubunun solisti olarak tanıdıkları şarkıcı, söz yazarı ve besteci Ferit Tunçer, geçtiğimiz yıllarda solo projelerine ağırlık vermiş 5 stüdyo albümü ve 5 teklisi yayımlamıştır.

What's your reaction?

tr_TRTurkish