Ferit Tunçer’den Yeni Bir Rock Marşı: “Sabaha Ege’deyim”

Türk Rock müziğinin sevilen ismi Ferit Tunçer, yeni şarkısı “Sabaha Ege’deyim” ile dinleyicilerini yaşamın keyfine varmaya davet ediyor.

Bestesi ve düzenlemesi Ferit Tunçer’e, sözleri ise Özden Tunçer’e ait olan bu coşkulu rock şarkı, günlük rutinleri kırarak anı yaşamayı ve yarına birlikte umutla bakmayı kutluyor. Sözleri ile özgürlüğe ve yeni başlangıçlara olan inancı güçlendirirken. Ferit Tunçer’in melodik dokunuşları ve rock müziğin enerjisi, bu parçayı unutulmaz kılıyor.

“Sabaha Ege’deyim,” her gün karşılaşılan karmaşaya karşı bir meydan okuma niteliğinde. Bu enerji dolu parça, rutinlerin dışına çıkmayı ve anı yaşamayı savunuyor. Şarkının coşkulu ritimleri ve motive edici sözleri, dinleyicilere hayallerin filizlendiği ve imkanların sınırsız olduğu bir şafakta yolculuk yapma hissi veriyor. “Sabaha Ege’deyim,” sadece bir şarkı değil, günü yakalama ve yarına birlikte sarılma daveti.

Şarkının yayımlanan müzik videosu şarkının ruhunu görsel olarak da yaşatıyor. Hem sözleri hem de melodisiyle dinleyicinin ruhuna dokunan bu şarkı, beklentilerden kurtulup, şafağa doğru cesur bir adım atmanın ve hayalleri gerçeğe dönüştürmenin hikayesini anlatırken Ferit Tunçer’in müzik kariyerinde bir başka önemli kilometre taşı olacak.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish