Ferit Tunçer’den İçi Dışı Rock Yeni Bir Şarkı: “Zor”

Ferit Tunçer’den gelecek albümünün ilk şarkısı “Zor” yayında.

Türk Rock’un özgün seslerinden Ferit Tunçer’in yeni albüm projesi “İçi Dışı Rock” şarkılarından “Zor”, Ferit Tunçer’in kendi müzikal tarzını ustaca yansıttığı ve derin bir duygu yükü taşıyan sözleriyle ön plana çıkıyor.

Şarkının nakaratında yinelenen “Çok zor anlatması her şeyi, cümleler savaşta zor, yaşanması her şeyi mesafeler yavaşta zor” dizeleri, insanın içindeki karmaşık duyguları ve hayatın zorluklarını yürekten ifade ediyor.

Ferit Tunçer, şarkı hakkında şunları söyledi: “’Zor’, içimizdeki en derin duyguları ifade etmenin ve yüzleşmenin ne kadar güç olduğunu anlatıyor. Hayatın akışında kaybolup giden duyguları, aşkı ararken yaşanan karmaşayı ve zamanın acımasız ilerleyişini anlatmaya çalıştım.”

Şarkı, Ferit Tunçer’in “İçi Dışı Rock” albüm projesinin başlangıç noktası olarak öne çıkıyor. Şarkının dinamik yapısı ve etkileyici sözleriyle Ferit Tunçer, Türk Rock müziğine içeriği tamamen Rock olan bir albüm daha kazandıracağının ilk sinyalini veriyor.

Ferit Tunçer’in yeni şarkısı “Zor”, tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerinde yayında. Müzikseverler, Ferit Tunçer’in derin ve etkileyici müziğiyle buluşmak için şarkıyı hemen dinleyebilirler.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish