Ferit Tunçer’den Albüme Uzanan İkinci Single: “Tükenmiş Kalpler”

Ferit Tunçer, yeni şarkısında “Tükenmiş Kalpler”i anlatıyor.

Geçen ekim ayında bağımsız olarak yayımladığı şarkısı “İstanbul’da Ben” ile 2023`ün bahar aylarında yine bağımsız olarak yayımlayacağı albümünün ilk haberini veren Ferit Tunçer, albümden ikinci şarkı olan “Tükenmiş Kalpler”i 11 Kasım`da dinleyiciyle buluşturdu.

Sanatçı, imzasını taşıyan şarkının hikâyesini şu şekilde aktarıyor: “Geçmişin izleri ile çatışırken, kördüğüme dolanan geleceğin düşürdüğü karanlıkta giderek kalbini ve ruhunu tüketirken çıkış aramanın zorluğunu ve ruhlarda bıraktığı izleri anlatan bir şarkı.”

Rock ve metal dinleyicilerinin Athena, İllegal Süttozu ve nreAson gruplarından, popüler müzik dinleyicilerinin ise 90’ların unutulmazlarından AF grubunun solisti olarak tanıdıkları Tunçer’e, melankolik ezgilerle harmanlanmış yeni şarkının kaydında eşlik eden müzisyenlere gelince.

Bas gitarda Selim Eralp, davulda Erhan Çabuk, gitarda Aycan Karadaş ve klavyede Koray Onur Alarslan’ın yer aldığı şarkının, mix / mastering işlemleri ise Ferit Tunçer imzası taşıyor. “Tükenmiş Kalpler”in şarkı sözü klibi Ferit Tunçer YouTube kanalında yayımlandı.

What's your reaction?

tr_TRTurkish