Ferit Tunçer İlk Solo Albümü “Başka Zamanlara Serbest Düşüş” ile Huzurlarınızda

Ferit Tunçer 9 şarkıdan oluşan “Başka Zamanlara Serbest Düşüş” adlı albümünü bağımsız olarak yayımladı.

Türkçe Rock müziğinin üretken isimlerinden Ferit Tunçer için “Başka Zamanlara Serbest Düşüş” solo kariyerinin ilk, müzik kariyerinin ise yedinci stüdyo albümü oldu. Albüm, aşkın ve hayatın hallerini anlatan sözleri, şiirsel müzikal bir zenginliğe sahip farklı soundu ile dinleyiciyi zamansız duygularından yakalıyor.

Unutulmayacak hisleri dinleyici ile paylaşan ve onların sesi olan 9 şarkıdan oluşan albümden 4 şarkı geçtiğimiz aylarda tekli olarak yayımlandı. Albüm çıkışıyla “Meğer Ne Kadar Çok Sevmişim” şarkısının klibi de paylaşıldı.

Rock ve metal dinleyicilerinin Athena, İllegal Süttozu ve nreAson gruplarından, popüler müzik dinleyicilerinin ise 90’ların unutulmazlarından AF grubunun solisti olarak tanıdıkları Tunçer, geçtiğimiz yıllarda ağırlık verdiği solo projelerini yeni albümü “Başka Zamanlara Serbest Düşüş” ile taçlandırmış oldu.

Prodüktörlüğünü yaptığı albümün mix ve masteringini de yapan Ferit Tunçer, yine şarkıcı kimliğinin yanında şarkı yazarı ve müzisyen kimliğini de dinleyiciye sunuyor. Albümde Korhan Aköz ve Özden Tunçer de şarkı sözü yazarı olarak yer alıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish