Eyüp Bağdat’ın Yeni Şarkısı “Affedemem” Yayında

2019 yılında çıkardığı Antik Çağ şarkısı ile müzikseverlere merhaba diyen Eyüp Bağdat, titiz ve özenli çalışmalarına 2021’in ilk günlerinde bir yenisini daha ekleyerek “Affedemem” isimli şarkısını OnAir Sahne imzasıyla dinleyiciyle buluşturuyor.

Eyüp Bağdat şarkının oluştuğu zamanı şöyle anlatıyor:

Aslında bu şarkım da birçok şarkım gibi arabada geldi. Genelde tek başıma araba sürerim ve birinin beni duyması gibi bir problemim olmadığı için üretime daha açık oluyorum sanırım. Şarkı iki versiyondan oluşuyor: “Affedemem II “şarkının ilk ” Doğum” hali olabilir benim için; o nedenle şarkının aranje ve mixinde o enerjiyi korumaya özen gösterdim. Affedemem ise üretim sürecinde şarkıda neden ritmik ögeler olmasın gibi bir düşüncenin üzerine şarkıyı House tadında tekrar aranje etmemle ortaya çıktı. Şarkımın ‘Üzgünüz ama hayat kısa keyfi bozmaya gerek yok’ temalı bir tadı var.  Ağlamak ile dans etmek arasında bırakabiliyor dinleyeni.”

Affedemem’in Kapak çizimi Tuğçe Ayaz tarafından yapıldı. Kapakta çaresiz kalmış ütopik bir karakter canlandırılıyor. Bahsi geçen karakter, Eyüp Bağdat’ın yüzünün fotoğrafından alıntılanarak benzer bir imgesinden yaratılmış.

Eyüp Bağdat’ın iki versiyondan oluşan yeni şarkısını tüm dijital platformlardan ve OnAir Sahne YouTube kanalından takip edebilirsiniz.

What's your reaction?

tr_TRTurkish