Eski White Lion Şarkıcısı Mike Tramp Yeni Şarkısıyla Eurovision Yolunda

Mike Tramp, “Everything Is Alright” isimli yepyeni şarkısını klibiyle birlikte paylaştı.

Şarkı, Eurovision Şarkı Yarışması’nın Danimarka adaylığını kazanmak için ülke elemelerinde Tramp tarafından seslendirilecek.

“Everything Is Alright”, 6 Mart’ta Danimarka’nın ulusal finali “Dansk Melodi Grand Prix” de yedi başka şarkıyla mücadele edecek ve kazanan, bu Mayıs ayında Rotterdam’da yapılacak Eurovision finallerinde Danimarka’yı temsil edecek.

“Dansk Melodi Grand Prix”nin kazananı bu yıl sadece televizyonla belirlenecek. Pandemi nedeniyle yarışma 2020 yılında olduğu gibi orkestranın bulunduğu ancak canlı seyirci olmadan gerçekleştirilecek.

Eski grubu Mabel ile 1978’de “Boom Boom” şarkısıyla Danimarka şarkı yarışmasını kazanan ve aynı yıl Eurovision Şarkı Yarışması’nda Danimarka’yı temsil eden Tramp, kırk yıldan biraz daha uzun bir süre sonra aynı sahnede ve bu karanlık zamanlarda Danimarka ile tüm Avrupa ülkelerine yönelik mesajıyla kariyerine başladığı şartlarda geri dönecek.

Bununla birlikte “Everything Is Alright”, 21 Mayıs’ta dinleyiciyle buluşacak aynı adlı yeni bir en iyiler derleme albümünün haberini de müjdeliyor.

Blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish