Emirhan Koca’nın Yeni Single’ı “Sardı Başkentimi” Yayında

2022 yılında yayımlanan “Son Çağrı” ve “Savur Saçlarını Yüzüme” şarkılarıyla birçok mecrada ve listede yer alan Emirhan Koca 2023’e yepyeni bir çalışmayla girdi. Dijital dağıtımı Kahuna tarafından yapılan yeni single “Sardı Başkentimi” tüm dijital platformlarda yayında.

Duygularımızın içimizde verdiği savaşla ortaya çıkan hazların, sözlere ve melodilere döküldüğü şarkıda aranje ve mix-mastering koltuğunda diğer çalışmalarda da yer alan Emre Aktan oturuyor. Single’ın görsel dünyası Kahraman Kerem Cebeci’ye, single için çekilen fotoğraflar ise Baran Keski imzası taşıyor.

2012-2013 yılları arasında Eskişehir Çok Sesli Gençlik korusunda, 2015-2016 yılları arasında ise TRT İstanbul Radyosu Çok Sesli Müzik Korosunda tenor olarak yer alan Emirhan Koca, buradan edindiği müzik bilgisiyle 2016 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Konservatuarı Türk Müziği Şan bölümünü kazandı. Konservatuvarı bitirmesinin ardından müzik çalışmalarına devam edip 2022 yılında “Son Çağrı” isimli ilk teklisini yayımladı. Çıkan teklisi ile birlikte kendi adını taşıyan grubuyla sahne almaya başladı.

Yeni şarkı “Sardı Başkentimi” için çekilen klip Emirhan Koca YouTube kanalında yayında.

tr_TRTurkish