Ekim ayında Netflix’te neler var?

Netflix kataloğuna hemen her gün yeni dizi, film ve belgesel eklenmeye devam ediyor. Ekim ayının öne çıkan yapımlarını sizler için sıraladık:

Yarı cadı yarı insan Sabrina’nın tüylerinizi ürpertecek yeni dizisi The Chilling Adventures of Sabrina da 26 Ekim’de, Marvel fanlarının merakla beklediği Marvel’s Daredevil ise 19 Ekim’de üçüncü sezonuyla Netflix’te.

La Casa De Papel’in yıldız oyuncularını kadrosunda buluşturan Netflix’in İspanyol orijinal yapımı Elite ise 10 Ekim’de sizi ekranların başına çağırıyor. Bir tarafta zenginler, diğer tarafta okula yeni gelen işçi çocukları ve bir cinayet!

How to Get Away with Murder’ın dördüncü, Suits’ın altıncı sezonunda sır perdeleri aralanmaya devam ediyor. Her ikisi de 29 Ekim’de yayında.

Ayrıca Venedik Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapan, Paul Greengrass imzalı 22 July kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden. Çok konuşulan Netflix orijinal yapımı, Norveç tarihinin en kanlı terör saldırısını anlatıyor. Tek kelimeyle çarpıcı film 10 Ekim’de Netflix’te olacak.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ 

CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
26/10/18

16.yaş günü yaklaşan Sabrina, ailesinin cadı dünyası ve arkadaşlarının insan dünyası arasında bir seçim yapmak zorundadır. Archie çizgi romanından uyarlandı.

ÉLITE​
05/10/18
İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

MARVEL’S DAREDEVIL
3. Sezon
19/10/18

Küçükken kör kalan Matt Murdock, New York’un Hell’s Kitchen bölgesinde, gündüzleri bir avukat, geceleriyse Süper Kahraman Daredevil olarak adalet için savaşır.

THE HAUNTING OF HILL HOUSE
12/10/18

Bu korku drama dizisi Shirley Jackson’ın klasik 1959 romanının modern bir yeniden uyarlanmasıdır.

HAUNTED
19/10/18

Bu insanlar, eskiden yaşadıkları ve onları rahatsız etmeye devam eden korkunç olayları aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşıyor. Anlatılan olaylar yeniden canlandırılıyor.

BIG MOUTH
2. Sezon
05/10/18

İki dost olan Nick Kroll ve Andrew Goldberg’ün bu cüretkar komedisinde, ergenliğin mucizevi ve korkutucu yönleri, yeni yetme arkadaşların hayatlarını altüst ediyor.

HIP-HOP EVOLUTION
2. Sezon
19/10/18

Shad Kabango, 80’li ve 90’lı yıllardaki New York, Güney ve Oakland, Kaliforniya’da hip-hop altkültürlerinin gelişimini izler.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ – HAFTALIK

DYNASTY
2. Sezon
HER HAFTA YENİ BÖLÜM
Klasik pembe dizinin bu yeniden çevrimind, Carrington ve Colby aileleri, servetlerinin kontrolü için mücadele ediyor.

THE RISE OF PHOENIXES
HER HAFTA YENİ BÖLÜM
Geçmişten gelen bir sır, saygın bir mahkeme alimini ailesinin intikamı ile sevdiği prense sadık kalmak arasında bir seçim yapmaya iter.

A TAIWANESE TALE OF TWO CITIES
HER HAFTA YENİ BÖLÜM
Kökenleri aynı olsa da farklı ülkelerde yaşayan iki zeki güzellik kraliçesinin yolları, önemli bir kararlar kesişecek.

NETFLIX FİLMLERİ

22 JULY
10/10/18

Norveç’te bir grup şok edici saldırıdan sonra, hayatta kalanlar – ve ülke – iyileşme ve adalet için harekete geçti. Gerçek olaylara dayanmaktadır.

APOSTLE
12/10/18

Bu korku filminde, 1905 yılında bir serseri kaçırılan kız kardeşini kurtarmak için tehlikeli bir işe kalkışır ve ücra bir adadaki uğursuz bir dini tarikatla mücadele eder.

DERREN BROWN: SACRIFICE
19/10/18

İllüzyonist Derren Brown korkunun, acının ve inançsızlığın sınırlarını yerle bir eden bir dizi numara aracılığıyla “inançla iyileşme” kavramını yeniden tanımlıyor.

OPERATION FINALE
03/10/18

1960’ta İsrailli casuslar, Nazi savaş suçlusu Adolf Eichmann’ı yakalayıp adalet önüne çıkarmak için cüretkar bir operasyon gerçekleştirir. Gerçek olaylardan uyarlandı.

PRIVATE LIFE
05/10/18

Kısırlık ile başa çıkmakta olan bir çift, evliliklerini yardımlı üreme ve evlat edinme dünyasında dolaşırken ayakta tutmak için uğraşır.

THE NIGHT COMES FOR US
19/10/18

Bir kızın bir katliam sırasında hayatını kaybetmesinden sonra, katile bir gangster saldırısı hedefleniyor.

NETFLIX ORİJİNAL KOMEDİ PROGRAMLARI

ADAM SANDLER 100% FRESH
23/10/18

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

MAKING A MURDERER:
2. Kısım
19/10/18

Steven Avery ve Brendan Dassey, Making a Murderer’da yayınladıktan sonra ulusal bir profil ve yeni destekle birlikte, muafiyet için savaşmaya devam ediyor.

SALT FAT ACID HEAT
11/10/18
Şef ve yemek yazarı Samin Nosrat, geleneğe dayanan basit yemeklerden oluşan yemek manifestosunu yeni bir yemek pişirme serisinde ekrana getiriyor.

SHIRKERS
26/10/18

25 yıl önce çektiği filmin çalınan makarlarını yeniden ele geçiren roman yazarı Sandi Tan, kayıtları araklayan esrarengiz adamla geçirdiği zamana tekrar göz atıyor.

REMASTERED: WHO SHOT THE SHERIFF
12/10/18
1976’da, Jamaika’da rakip siyasi gruplar birbiriyle çatışırken reggea efsanesi Bob Marley bir suikast girişiminden canlı kurtuldu. Peki bunun sorumlusu tam olarak kimdi?

FEMINISTS: WHAT WERE THEY THINKING?
12/10/18

1970’li yıllarda çekilen ve feminist uyanışı yansıtan kadın fotoğraflarını tekrar ele alan bu film, o kadınların hayatını ve devam eden değişim ihtiyacını inceliyor.

NETFLIX ÇOCUK VE AİLE 

THE BOSS BABY: BACK IN BUSINESS
2. Sezon
12/10/18
Bebek popülaritesi için yeni bir tehdit var: yaşlı insanlar. Ancak, devrim niteliğinde olan ‘kokusuz’ bir serum, Baby Corp’a rekabet avantajı sağlayabilir.

SUPER MONSTERS
2. Sezon
05/10/18
Meraklı yeni öğrenci Spike ile Süper Öcüler güçlerini problemleri çözmek için kullanıyor ve büyümeye dair korkularını fethediyorlar.

SUPER MONSTERS SAVE HALLOWEEN
05/10/18
Cadılar Bayramı geldi çattı. Süper öcüler sizi havaya sokacak şekerlemeler, kostümler ve müziklerle kutlamalara hazır.

CREEPED OUT
04/10/18
Çocuklara yönelik bu antoloji dizisinde meraklı adlı maskeli bir kişi; kara büyü, öteki dünyadan varlıklar ve sapkın teknoloji konulu öyküleri bir araya getiriyor.

TARZAN AND JANE
2. Sezon
12/10/18
Tarzan ve Jane, Brezilya yağmur ormanlarında kahramanca bir maceraya atılıyor, hayvanları kötü bir plandan kurtarıyor ve eski bir sırrı açığa çıkarıyorlar.

BEST.WORST.WEEKEND.EVER.: MİNİ DİZİ
19/10/18
Bu komedi dizisinde genç Zed ve dostları, liseden önceki son hafta sonlarında birbiri ardına saçma ve komik badireler atlatıyor.

ROBOZUNA
21/10/18
Bu heyecanlı animasyonda, bir çocuk ve ev yapımı robotu, baskı gören bir ulusu kötücül bir imparatorluktan ve onun robot birliklerinden kurtarmaya çalışır.

NETFLIX ORİJİNAL ANİMELERİ

THE SEVEN DEADLY SINS: REVIVAL OF THE COMMANDMENTS
15/10/18
Ülkesi tiranlar tarafından ele geçirilip görevden alınan prenses, dağılmış olan kötü şövalyelerin peşine düşer. Krallığını geri almak için yardımlarına ihtiyacı vardır.

 

 

 

tr_TRTurkish