Netflix Türkiye, Ekim ayında da abonelerini memnun edecek dizi, film ve belgesellerle karşımıza çıkıyor.

Netflix’te Ekim 2020 – yeni dizi ve filmler

Netflix Orijinal dizileri

Emily in Paris: Yeni dizi (2 Ekim)

Netflix’in 2 Ekim’de yayınlanacak yeni dizisi Emily in Paris, adından da anlaşılabileceği üzere Emily isimli bir karakterin Paris’teki maceralarını anlatıyor. Pazarlama yöneticisi olarak hayatını sürdüren Emily, aldığı bir teklif sonrasında Paris’e gidip yeni hayatına alışmaya çalışacak.

The Haunting: Bly Malikânesi: 2. Sezon (9 Ekim)

İlk sezonuyla pek çok kullanıcının dikkatini çekmeyi başaran The Haunting, ikinci sezonunda da hayaletleri konu ediniyor. Henry James’in hikayelerinden uyarlanan dizinin ikinci sezonu da seyircilerin ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Sosyal Mesafe: Yeni dizi (15 Ekim)

Koronavirüs salgınıyla birlikte hayatımızın normali haline gelen karantina ve sosyal mesafe, Netflix’in dikkatinden de kaçmadı. Bu dizide, insanların birbirlerinden uzak durmaya çalışırken ilişkilerini koruyabildik adına yaptıklarına şahitlik edeceğiz.

Ruh Avcısı: Karanlık Meleği: 2. Sezon (22 Ekim)

Caleb Carr’ın 1994 tarihli çok satan romanından uyarlanan dizinin ikinci sezonunda, Sara’nın yeni görevine eşlik edeceğiz. Bu kez kaçırılan kişi, İspanya başkonsolosunun bebek yaştaki kızı.

Perdida: Yeni dizi (23 Ekim)

Perdida, oldukça ilginç bir konuya sahip. Bu dizide, yıllar önce kızı kaçırılan Antonio isimli bir karakterin hikayesini izleyeceğiz. Kızını kaçıran adamın peşinde olan Antonio, adama ulaşmak için Kolombiya’nın en kötü hapishanesi olan La Brecha’ya girebilmek için kendisini tutuklatacak.

Netflix Orijinal Filmleri

Şikago Yedilisinin Yargılanması (16 Ekim)

Temelinde protesto amaçlı gösteriler, kimi zaman çatışmalara dönebiliyor. İşte bu filmde, 1968 Demokratik Ulusal Kongresi’nde düzenlenen protestolara gideceğiz. Protestoların arkasındaki isimler olarak lanse edilen 7 kişinin yargı süreci, çapıcı şekilde anlatılacak. 

Rebecca (21 Ekim)

Eşi ölen bir adamla tutkulu bir aşk yaşayan genç kız, adamın evlilik teklifini kabul ettikten sonra malikaneye taşınır. Her şey güzel gidiyor gibi görünse de genç kızın hayatı oldukça çalkantılı bir hal alacak. 

Bir Ay Masalı (23 Ekim)

Minik bir kızın ay tanrıçasıyla tanışabilmek için yaptığı bir roketle uzaya gitmesini odağına alan proje animasyon tutkunlarını hayran bırakmayı başaracak gibi görünüyor.