Destruction Yeni Albümü “Diabolical”ı Duyurdu ve İsim Şarkısını Klibiyle Paylaştı

Alman thrash metal devi Destruction 40. yıl dönümlerini, 8 Nisan 2022’de Napalm Records etiketiyle on beşinci stüdyo albümü “Diabolical” yayınlayarak kutlayacak.

Grubun dillere destan, iflah olmaz thrash metal tansiyonunu, tüm keskinliğiyle kulaklarımıza ulaştıran albümün isim şarkısı “Diabolical” yeni albümde dinleyiciyi nelerin beklediğinin ipuçlarını veriyor. 

Destruction kaptanı, şarkıcı ve bas gitarist Schmier video hakkında şunları söylüyor: “Yeni albümün başlık parçasını seviyorum, albümü temsil ediyor, saf old-school ve agresif thrash metal! Alameti farikamızı gösteren bir video istedik, bu yüzden Mad Butcher orada olmalıydı! Bu onun bir Destruction videosunda yalnızca ikinci kez görünmesi ama kesinlikle şimdiye kadarki en dikkat çekici olanı.”

Geçen Ağustos ayı grupla yolları ayrılan kurucu gitarist Michael “Mike” Sifringer’in yerine ekibe dahil olan gitarist Martin Furia ise yeni albüm hakkında şunları söylüyor:

‘Diabolical’ aşırılıkların albümü. Her şey daha vahşi ve daha teknik ama aynı zamanda daha melodik ve isabetli. Hiçbir hile içermeyen saf ve yıkıcı bir Destruction albümü, güç ve adrenalin dolu. Geleceğin getireceği şeyler için heyecanlıyım ve yeni şarkıları canlı olarak çalmak için sabırsızlanıyorum.”

Grubun güncel kadrosu vokal ve bas gitarda Schmier, gitarda Martin Furia, davulda Randy Black ve gitarda Damir Eskić’den oluşurken bir önceki stüdyo albümü “Born To Perish” Ağustos 2019’da dinleyiciyle buluşmuştu.

tr_TRTurkish