Usta yazar, yeni kitabı Hayvanlar Senfonisi’ni ve tüm merak edilenleri anlattı

New York Times’ın en çok satanlar listesinin bir numaralı yazarı Dan Brown’ın ilk resimli ve sesli çocuk kitabı Hayvanlar Senfonisi, kitapçılardaki yerini aldı. “Bu hayvanların her biri müzik aleti çalmanın yanı sıra okura bilgece bir mesaj ve hayata dair küçük bir sır veriyor,” yorumunda bulunan Dan Brown,  okurlardan sıklıkla gelen soruları da yanıtladı.

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci’nin moderatörlüğünde gerçekleşen “Dan Brown Özel Yayını” 5 Eylül Cumartesi, saat:21.00’de Altın Kitaplar, Altın Çocuk Kitapları ve Ceyda Düvenci sosyal medya hesaplarında paylaşılacak.

Dan Brown

Her zaman iyi bir hikâyeciydi. Üç yaşından beri ritimlere ve bulmacalara düşkün olan Dan, hikâyelerini kitaplar, müzikler ve şiirler aracılığıyla küçük büyük tüm kitap kurtlarıyla paylaşmayı seviyor. Dan Brown uluslararası çok satanlar listelerinde bir numara olan Da Vinci Şifresi gibi dünya çapında fenomen olmuş birçok kitabın yazarıdır. Hayvanlar Senfonisi, yazarın ilk resimli kitabıdır. Dan Brown, sarı labradoru Winston ile New England’da yaşamaktadır.

Ceyda Düvenci

1977 yılında Bursa’da Doğan Ceyda Düvenci, Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İktisat bölümü’nden mezun oldu.. Oyunculuk yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi’nde yapan Düvenci, aynı zamanda yaratıcı drama eğitmenidir. Oyunculuğa 1995 yılında Kandemir Konduk’un “Palavra Aşklar” dizisiyle başlamıştır. Bugüne kadar pek çok başarılı dizi, sinema ve tiyatro projesinde yer alan Düvenci, aynı zamanda birçok ödül gecesinde ve çeşitli TV programlarında sunuculuk yapmıştır. Melimelek ajandasının tasarımcısı, Bal köpüğü adlı çocuk kitabı serisinin yazarı ve “anneee TV” adlı youtube kanalının kurucularındandır.

KİTAP HAKKINDA

Sesli kitap

Orijinal ismi: Wild Symphony

Türkçesi: İpek Demir Gedik

Resimleyen: Susan Batori

Sayfa Sayısı: 44

Kapak (Cilt Bilgisi): Ciltli / Şömizli