Çin’de Optik İllüzyona Sahip Sıra Dışı Bir Kitabevi

Amfide, kitap rafları aşağıya inen bir tasarımı benimseyerek soyut bir dağ şekli oluştururken koltuk, merdiven ve vitrin gibi işlevlerin doğal olarak elde edilmesine yardım ediyor. Mekan sadece kitapla ilgili etkinliklere ev sahipliği yapmakla kalmıyor, aynı zamanda film kültürü ile ilgili çeşitli etkinlikler için de mükemmel bir yer.

Taiyuan IF Center’daki FAB Cinema, yenilikçi bir sinema deneyimi yaratmak için Zhongshuge ile işbirliği yaptı ve çok ilginç bir tasarımın ortaya çıkmasına önayak oldular. Markalar arası bir alan tasarlamak, sadece iki markanın özelliklerini birbirine karıştırmaktan ibaret değildir. Tasarımcı, eğlence alanının marka değerini yükseltmek için bir kitapçıyla insan arasındaki iletişimin duygusal boyutunu kullanarak her iki markanın kültürel yönlerini organik olarak bir araya getirdi ve aynı zamanda müşterilere farklı bir deneyim sunmak için her iki alanın sosyal özelliklerini en üst düzeye çıkardı.

Beşinci katta sinemanın bilet gişesinde aynı zamanda Zhongshuge için okuma salonu var. Kitaplık duvarının mekanın ticari atmosferini de zayıflatan törensel bir karşılama alanı yaratırken metal kapaklı ahşap malzeme farklı bir his veriyor. İzleyicilerin filmden önce vakit geçirmeleri için benzersiz bir yol sağlanıyor.

 Instagramarchdaily

tr_TRTurkish