Bundle’dan Black Friday’e Özel Pop-up Store

Türkiye’ye yepyeni bir haber okuma deneyimi kazandıran Bundle’dan, alışverişte de farklı bir deneyim: Bundle Pop-up Store.

Kullanıcılarımızın, ihtiyacı olan haberleri temiz ve ferah bir tasarımla bir arada görmek için Bundle’ı tercih ettiğini biliyoruz. Aynı kolaylığı ve tasarım anlayışını, Bundle Pop-up Store ile alışveriş alanına da taşımak istedik. Artık özel gün alışverişleri için site site dolaşmanıza gerek yok!

Bundle kullanıcıları, sevdikleri markaların seçilmiş ürünlerini; göz yormayan, ferah, yenilikçi bir tasarımla Bundle Pop-up Store’da bulabilecek. Alışverişi “halledilmesi gereken bir iş”ten keyifli bir deneyime dönüştürmek için tasarımın rahatlığına, kullanım kolaylığına özellikle dikkat ettik.

Bundle Pop-up Store, Black Friday indirim şöleni ile açılışını yaptı. Kullanıcılarımızın sevdikleri markaların keyifli ürünlerini özenle derledik. Black Friday indirimlerinin yanına Bundle kullanıcılarına özel fırsatlar da ekledik.

Aralık ayında da Bundle Pop-up Store’da yılbaşı heyecanı başlayacak. Markalar, yılbaşı mağazaları için yerlerini ayırmaya başladı bile.

Bundle Pop-up Store ile özel günlerde kullanıcılarımızın alışveriş deneyimlerine keyif katmaya devam edeceğiz. 

Şimdi içinize sinen ürünler ve fırsatlarla dolu Bundle Pop-up Store’u deneme zamanı.

Bundle Pop-up Store Link: https://studio.bundlenews.co/black-friday/index.html#

tr_TRTurkish