Bu Kentsel Oyun Konfor Alanınıza Meydan Okuyor

BEEN THERE TOGETHER kontrol alanınızdan çıkmanız ve şehrinizdeki insanları ve alanları tanımanız için size meydan okuyan tek oyunculu bir oyun.

BEEN THERE TOGETHER

Hem uygulama hem de basılı kart olarak sunulan bu oyun, bir oyuncuyu sanal gerçekliğe çeken mobil oyunlara alternatif olarak tasarlandı. Bu oyun oyuncunun kamusal alan algısını güçlendiriyor ve şehirdeki diğer insanlarla olan mesafesini hissetmesini hedefliyor. Oyuncu, kamusal alanda yabancıların katılım yoğunluğuna göre bölünen dört zorluk derecesinden birini seçebiliyor.

Uygulamanın Çekçe ve İngilizce olarak iki dil sürümünde mevcut. Ancak, sürekli olarak yeni kartlar ve farklı dil sürümleri oluşturuluyor. Konferanslardan festivallere, hastanelere ve okullara kadar, oyun sayısız duruma uyarlanabiliyor. Kendiniz için özel yapılmış bir versiyon bile sipariş edebilirsiniz.

Oyun günlük rutinlerinizden daha rahat çıkmanızı ve kamusal alanda daha çok eğlenmenizi hedefliyor. Havaalanında, otobüs durağında veya barda istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Sadece bir kart seçeceksiniz.

BEEN THERE TOGETHER

BEEN THERE TOGETHER

tr_TRTurkish