Bu hafta vizyona girecek filmler – 20 Eylül 2019

Bu hafta sinema salonlarında vizyona girecek 10 yeni filme aşağıda göz atabilirsiniz.

Yıldızlara Doğru

Ad Astra

Yıldızlara Doğru

Yönetmen: James Gray 
Oyuncular: Liv Tyler, Tommy Lee Jones, Brad Pitt

Formatlar: 2D, 4DX, Dublajlı, GoldClass, IMAX, MPX, Starium, Altyazılı

Yıldızlara Doğru, Roy McBride isimli bir astronotun 20 yıl önce uzayda hayat aramak için çıktığı görevde kaybolan babasını galakside aramaya başlamasını ve gezegenimizdeki hayatı tehdit eden bir gizemi çözmek için güneş sisteminin dışına yaptığı yolculuğu konu ediniyor. Bu yolculuk, insanoğlunun doğasını ve kozmoztaki yerimizi açığa çıkarıyor.

Rambo: Son Kan

Rambo: Last Blood

Rambo: Son Kan

Yönetmen: Adrian Grunberg 
Oyuncular: Yvette Monreal, Paz Vega, Sylvester Stallone

Formatlar: 2D, Dublajlı, Premium Cinema, Altyazılı

Rambo’nun 5. filminde, eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria’dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria’nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo’nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır…

Görülmüştür

Görülmüştür

Yönetmen: Serhat Karaaslan 
Oyuncular: Füsun Demirel, Berkay Ateş, Saadet Işıl Aksoy

Görülmüştür; fotoğrafta gördüğü bir kadını takıntı haline getiren genç bir adamın hikâyesini konu ediyor. Zakir, bir cezaevinde mektup okuma komisyonunda çalışmaktadır. Hayatını mahkûmlar arasına geçiren Zakir, hükümlülere gelen mektupları okumakla görevlidir. Her gelen mektup önce onun kontrolünden geçer. Mektuplarda yazılanlar cezaevi protokolüne göre bir sorun teşkil etmediği takdirde sahibine ulaşabilir. Mektupları kontrol ettiği bir gün, mektubun birinden çıkan bir fotoğraf Zakir’in dikkatini çeker. Fotoğraf, Selma adındaki genç ve güzel bir kadına aittir. Genç adam çok etkilendiği bu fotoğrafı çalmaya karar verir. Ancak bir süre sonra olay basit bir hırsızlık olarak kalmaz. Selma zamanla Zakir için bir takıntı haline gelir.

Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları

Farmtastic Fun

Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları

Yönetmen: Pippa Seymour 

Çiftlik hayvanlarının ne kadar eğlenceli olabileceğini hiç düşündünüz mü? Bu çiftlikte eğlence, şarkılar ve bol bol dans var. Atların, ineklerin, tavukların ve tavşanların dünyasında şarkılar söyleyip, onlarda birlikte dans etmeye hazır olun! Eğlence çiftliğinde şarkını seç, dansını et!

Annem

Annem

Yönetmen: Mustafa Kotan 
Oyuncular: Sumru Yavrucuk, Itır Esen, Tuna Orhan, Sercan Badur, Özge Gürel

Evladı için imkânsızlıkları mümkün hale getiren fedakâr bir anne, annesinden utanan ve bir an önce kurtulmak isteyen genç kız… Üniversite ile başlayan yolculuğu Nazlı’yı büyüdüğü köyden uzaklaştırmıştır. Fakat yıllar sonra doğduğu köye, annesine geri dönmek ister. Keşkelerle geçen yıllar… Candan Erçetin Annem şarkısını 20 yıl sonra film için tekrar seslendirdi…

Hayvanat Bahçesi

Zoo Wars 2

Hayvanat Bahçesi

Yönetmen: Evan Tramel, James Snider 

Formatlar: 2D, Dublajlı, Premium Cinema

Hayvanat Bahçesi, gezegendeki barışı bozmaya çalışanlarla savaşmak zorunda kalan bir grup hayvanın hikâyesini konu ediyor. İyiler tarafı ile fareler tarafı arasında yapılan ateşkes, tüm gezegene huzur getirir. Hayvanlar gezegeninin barış çağına girmesinden mutlu olanlar kadar olmayanlar da vardır. Kötü niyetli bir fare olan Boo Boo Squeal de yapılan ateşkesten rahatsızdır ve yapılan bu barış antlaşmasını bozmaya kararlıdır. İyiler tarafının kahramanlarından Nuke ve B-52, barış antlaşmasını ihlal etmeye ve savaşı yeniden başlatmaya çalışan Boo Boo’ya karşı gezegeni korumak için zorlu bir mücadeleye girişir.

Hızlı ve Tüylü

Manou the Swift

Hızlı ve Tüylü

Yönetmen: Christian Haas, Andrea Block 

Kimsesiz kalan küçük ebabil kuşu Manou, bir martı çifti tarafından evlat edinilir ve martı kolonisine kabul edilmek için mücadele eder. Diğer ebabil kuşlarıyla tanıştığında Manou, kendini bu iki dünya arasında bir çıkmazda bulur. Şimdi o ait olduğu yere karar vermek zorundadır.

Kin

Kin

Yönetmen: Mohsen Rabiei 
Oyuncular: Esila Umut, Hira Koyuncuoğlu, Elis Sezgin

Üç kız arkadaş hafta sonu eğlenmek için kızlardan birinin ailesine ait otele gider. Erkek arkadaşları programa dâhil değildir. Bu duruma bozulan erkekler kızlar için ürkütücü kendileri için eğlenceli bir plan yaparlar. Erkeklerden biri kız arkadaşına evlenme teklifi edecektir. Fakat hiçbir şey hayal ettikleri gibi gitmez. Yaşadıkları olaylarla da aslında kim olduklarını görürler.

Siddah

Siddah

Yönetmen: Funda Tırpan 
Oyuncular: Funda Tırpan, Beyza Şahin, Gizem Portakal

Siddah, cinler tarafından lanetlenen dört gencin hikâyesini konu ediyor. Funda Tırpan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “Siddah” filminin oyuncu kadrosunda Gizem Portakal, Beyza Şahin, Batın Tümen gibi isimler yer alıyor.

Bağlılık Aslı

Bağlılık Aslı

Yönetmen: Semih Kaplanoğlu 
Oyuncular: Kübra Kip, Almina Kavcı, Ece Yüksel, Umut Kurt, Merve Şeyma Zengin

enç bir kadın olan Aslı, doğum sonrası işe başlamak için gün saymaktadır. İşe başlamak için bakıcı arayışına giren Aslı, uzun araştırmalardan sonra kendisi gibi bir bebeği olan Gülnihal adında bir bakıcı bulur. Gülnihal’in bebeğine bakması için Aslı’nın hayatına girmesi, Aslı’nın kaçtığı gerçeklerle yüzleşmesine neden olur.

*içeriğin hazırlanmasında cinemaximum.com.tr sitesinden faydalanılmıştır.

tr_TRTurkish