On farklı dile çevrilen Üşüyen Ruhlar kitabının yazarı Brendan Kiel’in kaleme aldığı Son Gerçek Aşk raflardaki yerini alıyor.

Kendi halinde, duygusal bir genç olan Hendrix’in hayatı büyükbabasının Alzheimer olmasıyla alt üst olur ve tıpkı söz verdiği gibi anıları tamamen yok olmadan büyükbabasını eşiyle ilk öpüştüğü yere götürmeye karar verir. Müzisyen olmak için evden kaçmayı planlayan genç bir kadın olan Corrina ile yolları kesişmesiyle sevmeyi öğrenecekleri uzun bir yolculuğun kapıları aralanır.

Orijinal Adı: The Last True Love Story

Türkçesi: İpek Demir

Sayfa Sayısı: 248

Dağıtım Tarihi: 01.04.2021

Tür: Roman

Yazar Hakkında

City College of New York’ta Güzel Sanatlar Yüksek Lisansı’nı tamamladı. İlk romanı, Üşüyen Ruhlar on dile çevrildi ve 2015 yılında Amerikan Kütüphane Derneği’nin seçtiği Genç Okurlar İçin En İyi On Roman listesine girdi. Kirkus Eleştirileri tarafından 2014’ün en iyileri arasına seçildi. Kiely aynı zamanda, Coretta Scott King Yazar Ödülü ve Walter Dean Myers Ödülü alan “All Amerikan Boys” kitabının ortak yazarıdır. Boston doğumludur. Karısıyla birlikte Greenwich’te yaşamaktadır. Brendan hakkında daha fazla bilgi edinmek için BrendanKiely.com adresini ziyaret edebilirsiniz.