Bir döneme damgasını vuran ve bu süreçte de televizyon tarihinin en önemli yapımlarından biri olan Breaking Bad dizisi film olarak geri dönüyor.

“El Camino: A Breaking Bad” ismiyle yayına girecek yapımın, 11 Ekim’de Netflix üzerinden gösterime gireceği duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde, dizide Saul Goodman karakterini canlandıran Bob Odenkirk’ün sürpriz bir çıkışla Breaking Bad filmi için çok heyecanlı olduğunu ve izlemek için sabırsızlandığını söylediği açıklaması gündeme düşmüş, paylaşımının devamında da “filmin çekildiğini bilmediğinize inanmak çok zor” ifadeleri adeta ortalığı ateşe vermişti.

Aaron Paul’ü olması gerektiği üzere yeniden Jesse Pinkman rolünde izleyeceğimiz filmden, Charles Baker’ın Skinny Pete olarak oynadığı ilk fragman ise Netflix tarafından paylaşıldı.

2008-2013 yılları arasında beş sezon ekranlarda kalan dizinin yaratıcısı Vince Gilligan tarafından yazılan ve yönetilen filmde, Bryan Cranston’ın Walter White olarak, Bob Odenkirk’in de Saul Goodman olarak geri döneceği henüz belirsizliğini koruyor.

Jesse Pinkman karakterinin öne çıkacağı yapımın konusu ise şöyle, esaret altından çarpıcı biçimde kaçışının ardından Jesse, geleceğini şekillendirmek için geçmişiyle yüzleşmek zorundadır.

Aşağıda yapımdan paylaşılan ilk fragmana ve afiş görseline göz atabilirsiniz.

Resim