Bir baba oğul hikayesi “Beyaz Kanatlar” 27 Şubat Cumartesi akşamı saat 21.00’da YeniPerform’da seyircisiyle buluşacak.

Burak Alıcı’nın yazdığı Özgün Çoban’ın yönettiği ve Berfu Aydoğan, Ayşe Lebriz Berkem, Bahadır Buyruk, Sezgi Deniz ve Reha Özcan’ın rol aldığı Beyaz Kanatlar, 27 Şubat Cumartesi akşamı saat 21.00’da YeniPerform’da seyircisiyle buluşacak. Zoom üzerinden canlı bir şekilde yayınlanacak oyun, bir baba ve oğulun hikayesini ele alıyor. Babasının ölümünden sonra eve kapanan Bulut, hikaye anlatıcısı Rüya ile tanışır. Rüya çevrimiçi anlattığı hikayeleriyle, Bulut’u kendi geçmişine açılacak bir dünyanın içine çeker. Bulut kendi zamanından geçmişe bakarak hatıralarıyla ve babasının geleceğine bıraktığı izlerle yüzleşecek, evden dışarı çıkmaya cesaret edeceği ilk adımı Rüya’ya olan sevgisinde arayacak.

Bir toplumun zamanla biriken hikayesi ve insanlar yitip gittikten sonra arkada bırakılanlar, nesiller boyunca geleceğe nasıl taşınır? Hangi izlerdir üzerimizde taşıdığımız, bildiğimiz ve bilmediğimiz? Kanatlar taktından sonra mı özgürlüğe uçarız, yoksa özgürleşince mi beyaz kanatlar belirir omuzlarımızda? “Beyaz Kanatlar” bize hiç yabancı olmayan bir baba ve oğulun, her şeye rağmen anlatılmaya devam edecek ortak hikayelerimizin, çevrimiçi aşkların ve masalların hikayesi…
Oyun Başlangıç Saati: 21.00Oyun Süresi: 70 Dakika

Oyun, Zoom üzerinden canlı olarak sahnelenecek olup bilet satın alan izleyicilerin üye mail adreslerine Zoom linki gönderilecektir. Gösterimin ardından söyleşi yapılacaktır.