Bayern Münih Allianz Arena, Audi Cup İçin Bir Airbnb’ye Dönüştü

Airbnb ve Audi, “kendi evinizin konforunda” canlı futbol maçı izleyin diyerek görülmemiş bir seviyeye geçti.
Bu ayın başında düzenlenen 2017 son Audi Cup sırasında, her iki marka da Alman ekibinin Bayer Münih stadyumunun (Allianz Arena) yan bölümünün bir kısmında ev konforu yaşatmak için bir araya geldi.

Airbnb web sitesinde yayınlanan bir yarışmada, kazanmak için bir aileden “birlikte paylaştıkları en iyi futbol anısını” göndermelerini istedi.

Kazananlar sadece dört maç futbol seyretmekle kalmadılar, aynı zamanda gece de Allianz Arena’da kaldılar. iki yataklı ve banyolu bir alan yarışmacılar için ayrıldı.

Bayern Münih’teki Jérôme Boateng, Allianz Arena’da kaldıkları süre boyuncu kazanan ailenin ev sahipliği görevini üstlendi.Bu durum Dünya kupası kazanan defans oyuncusu için ayrı bir profil olmuş oldu.

Buna ek olarak, Audi’nin “Jack” isimli kendi kendine çalışan otomobili, kazanan aileyi oyunların öncesinde stadyuma getirdi. Ailenin çocukları, en sevdikleri oyuncuları ilk etapta sahaya sürdürebildiler.Ailenin çocukları en sevdikleri oyuncular ile başlama vuruşuna eşlik ettiler ve aileler sahadaki maçtan sonra kazanan takım ile beraber kutlamalara katıldılar.

Futbol sezonu başlamadan önce düzenlenen dostça bir futbol turnuvası olan Audi Cup, Bayern Münih, İspanyol La Liga ekibi Atletico Madrid, İngiltere Premier Ligi kulübü Liverpool ve İtalyan Serie A takımlarından Napoli’yi biraraya getirdi. Atletico Madrid penaltılarda Liverpool’u yenerek kazanan taraf oldu.

tr_TRTurkish