Heyecan, gizem ve psikolojik gerilimin ustaca dengelendiği Seni Görüyorum, Zoe Walker’ın bir gün gazetenin ilanlar bölümünde kendi fotoğrafını görerek bu durumu araştırmaya başlamasını konu ediyor.

Zoe Walker, bir gün gazetenin ilanlar bölümünde kendi fotoğrafını görür ve büyük bir şaşkınlığa uğrar. İlanda, fotoğraf dışında yalnızca bir internet sitesi ve telefon numarası vardır. Zoe Walker, bu fotoğrafın nasıl yayınlandığını araştırmaya başlar. Daha sonraki günlerde başka kadınların aynı şekilde fotoğrafının yayınlanması olayları daha da gizemli bir hale getirir. Seni Görüyorum’da okuru sürükleyici, gizem dolu bir macera bekliyor.

Orijinal Adı: I See You

Türkçesi: Filiz Sarıalioğlu

Sayfa Sayısı: 360

Dağıtım Tarihi: 12.04.2021

Tür: Roman-Gerilim

Yazar Hakkında

Clare Mackintosh, kriminal suçlar ve asayiş tim komutanlığı da dahil olmak üzere polis teşkilatında on iki yıl boyunca görev yaptıktan sonra 2011’de teşkilattan ayrılıp serbest gazetecilik ve sosyal medya danışmanlığı yapmaya başladı. Artık bütün vaktini yazmaya ayıran Mackintosh, Chipping Norton Edebiyat Festivali’nin kurucusudur, eşi ve üç çocuğuyla birlikte Cotswolds’de yaşamaktadır.