Arch Enemy Yaklaşan Albümü “Deceivers”dan Yeni Şarkısı “Handshake With Hell”i Paylaştı

Arch Enemy daha önce duyurulan “Deceivers” isimli yeni albümünün üçüncü single’ı “Handshake With Hell” ile dinleyiciyi iyiden iyiye albümün atmosferine sokuyor.

Şarkı, bundan önce paylaşılan “Deceiver, Deceiver” ve “House of Mirrors” şarkılarını takip ediyor. Melodik death metal sahnesinin usta ekibi, on birinci albümü olacak “Deceivers”ı 29 Temmuz’da yayınlayacak.

Yeni single ‘Handshake with Hell’ birbirine uygun olabileceğini düşündüğüm bazı riffler ve melodilerle başladı ve Daniel’e (davulcu Erlandsson) sahip olduğum kısımları gösterdiğimde o da potansiyeli olduğunu hissetti” diyen gitarist Michael Amott şöyle devam ediyor,

Bir demo üzerinde çalıştık, birlikte daha da geliştirdik ve hazır olduğunu hissettiğimiz bir noktaya ulaştığımızda, enstrümantal versiyonunu Kanada’daki Alissa’ya gönderdik” diye ekliyor. “Şarkıyı daha da yükselten vokaller ve sözlerle gerçekten harika bir yaklaşımla geri döndü. Bana göre, yeni Deceivers albümünde öne çıkan bir parça, 2022’de şarkı yazarları ve sanatçılar olarak neler yapabileceğimizi gerçekten sergiliyor. Kesinlikle turda canlı çalmak için can attığım yeni şarkılardan biri!”

White-Gluz ekliyor, “Michael ve Daniel bana yaptıkları enstrümantali gösterdikleri zaman, şarkıyı tamamlamak için tonla vokal fikrim oldu. ‘Handshake with Hell’ klasik bir heavy metal havasına sahip ve bazı klasik heavy metal vokallerini ortaya çıkarmak için doğru zaman gibi geldi. Bence sonuç gerçekten ilginç ve akılda kalıcı!”

Kapak Grup Fotoğrafı: Katja Kuhl

tr_TRTurkish