Anna Calvi’den “Hunter”ın Sadeleştirilmiş Hâli “Hunted”

Anna Calvi, geçen yıl Mercury Ödüllerinde art arda üçüncü Yılın Albümü adaylığı kazanarak yeni bir rekora imza attığı “Hunter” albümüyle önemli bir başarıya imza atmıştı.

Bugüne dek hiçbir solo sanatçının ulaşamadığı bu başarının ardından Calvi, albümün bir nevi röntgeni diyebileceğimiz sadeleştirilmiş şekli “Hunted” ile dinleyiciyi selamlıyor.

Turne durakları arasında Hunter için yaptığı ilk kayıtlara tekrar göz gezdiren Calvi, “Bu kayıtlar, bu şarkıları ilk yazdığım ve bunları kendi başıma, tavan arası stüdyomda kaydettiğim anları ele alıyor” diyor.

Bu özel kayıtların samimi doğasından etkilenen ve Hunted’deki bu duyguyu vurgulamaya karar veren Calvi, çalışmalara yardımcı olmak için Courtney Barnett, Julia Holter, Charlotte Gainsbourg ve IDLES solisti Joe Talbot gibi özel konuklarla iş birliği yapmış.

“Hunter” albümünde yer alan “Swimming Pool”, “Hunter”, “Eden”, “Away”, “Don’t Beat the Girl Out of My Boy”, “Wish” ve “Indies or Paradise”ın doğduğu anlara yakınlaşıp, yalın hâllerine kulak vereceğimiz “Hunted” yayında.

Kapak Fotoğrafı: Mathew Parri Thomas

What's your reaction?

tr_TRTurkish