Alança’nın Yeni Teklisi “Haberin Yok” Yayında

Alança’nın yeni teklisi “Haberin Yok”, 2 Şubat 2024 tarihinde Ellipsis etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

‘Haberin Yok’, aşkta yanlış tanımlamalara maruz kalan, belki de kendini tam olarak hissettiği ve istediği gibi anlatamamış, tüm bunların getirdiği öfke ve yanışı, isyankâr bir biçimde ortaya döken o şarkı. Çaresiz bir duygu durumunun arada kalmışlığı, aynı zamanlarda direnişi ve pes edişi.

Sözü ve Müziği Alança’ya ait olan şarkının düzenleme, miks ve mastering işlemleri Anıl Ulusoy imzası taşırken gitarda Baturalp Yılmaz yer alıyor.

Konservatuar eğitimi boyunca çeşitli klasik müzik orkestralarında yer aldıktan sonra Pamela Spence ve Ümit Besen’in orkestralarında geri vokal yaparak popüler müzik alanında profesyonel sahne çalışmalarına başlayan Alança, halen Teoman ile birlikte sahne alıyor. 2021 sonunda çıkardığı “Mis” isimli teklisiyle solo kariyerine ilk adımı atan Alança, 2022 sonunda ise “Cumartesi” teklisi ile dinleyiciyi selamladı. Türk Pop Müziği’ne yeni bir soluk getiren Alança’nın ismini sıkça duyacaksınız!

Alança’nın yeni teklisi “Haberin Yok”, yönetmenliğini Özümcan Akın’ın yaptığı ve şarkının temelinde yatan çaresizliği izleyiciye kusursuz bir şekilde aktaran klibi ile servis edildi.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish