Adakanbo’nun Yeni EP’si “Bölüm 1: Son” Yayında

Adakanbo’nun, geçtiğimiz hafta “Karala” adlı ilk single’ını yayımladığı 3 şarkılık EP’si “Bölüm 1: Son” Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Adakanbo, “Bölüm 1: Son” olarak adlandırdığı yeni EP’si ile müzikal üretimlerini farklı bir boyuta taşıyor. Yarattığı karanlık ve depresif müzikal dünyayı daha neşeli, daha pozitif bir eksene kaydırmak isteyen Adakanbo, “Bölüm 1: Son” ile eski müziği ve yeni müziği arasında yeni bir köprü kurmayı amaçlıyor. Özgün müzik üretimleri ve yarattığı görsel dünyayla dikkat çeken şarkıcı ve söz yazarı, yeni üretimlerinde farklı bir müzikal kapıyı açmaya devam edecek.

“Karala” isimli ilk şarkısına kulak verdiğimiz EP’deki diğer şarkılar “Tıngırtı” ve “Kendinin En Büyük Düşmanı”nın söz ve müziği de yine Adakanbo imzası taşıyor. Farklı bir perspektifle müziğini üretmeyi amaçlarken R&B altyapısı, samimi söz yazarlığıyla buluşarak üç şarkılık bir EP oluşturuyor.

EP’de yer alan tüm şarkılar Afterwork ekibinin kreatif direktörlüğünde görselleştirildi. Kliplerin ana temasında EP’ye hâkim olan değişim kavramı var.

tr_TRTurkish