Yaklaşan Smith/Kotzen Albümünden Yeni Şarkı “Running” Yayında

Adrian Smith ve Richie Kotzen’in heyecan yaratan projesi Smith/Kotzen’in, adım adım yaklaşan albümünden yeni şarkı paylaşıldı.

“Running” isimli şarkı, “Smith/Kotzen” ismiyle 26 Mart’ta dinleyiciyle buluşacak albümden çıkan üçüncü kayıt oluyor.

Albümden çıkan ilk şarkı geçen Aralık ayında paylaşılan “Taking My Chances” olmuş onu, Şubat sonunda yayımlanan “Scars” izlemişti.

Adrian Smith şarkıyı, albümdeki en sertlerden ve gerçekten harika bir yol şarkısı olarak tanımlarken, Kotzen de Smith’in sert riffleri üzerine kurulan şarkının, üzerinde çalıştıkları ilk şarkı olduğunu ve  kesinlikle albümündeki en sevdiği üç şarkıdan biri olduğunu belirtiyor.  

Şubat 2020’de Karayipler’deki, Turks ve Caicos Adaları’nda kaydedilen, ortak yapımcılığını Richie ile Adrian üstlenip, miks işlemlerinin Kevin “Caveman” Shirley tarafından yapıldığı dokuz şarkılık albüm, iki usta müzisyen arasındaki mükemmel iş birliğinin ürünü olarak yılın merakla beklenen albümlerinden biri.

Ayrıca albümde, Adrian Smith’in Iron Maiden’den grup arkadaşı Nicko McBrain “Solar Fire” adlı şarkıda davulun başına geçerken, Kotzen’in arkadaşı ve turne ortağı Tal Bergman’ı da üç şarkıda baget sallarken dinliyoruz. Diğer beş şarkının davullarında ise Richie Kotzen var.

What's your reaction?

tr_TRTurkish