The Jaded Hearts Club’dan Bu Kez Bir Marvin Gaye Şarkısı

Vokalde The Last Shadow Puppets’dan Miles Kane, gitarda Blur’dan Graham Coxon ve bas gitarda Muse’un şahanesi Matt Bellamy’nin omurgasını oluşturduğu “The Jaded Hearts Club”ın ayak sesleri geçtiğimiz Mart ayı başında duyulmuştu.

Ayrıca gitarda Jamie Davis ve davulda Sean Payne’in yer aldığı ekip çıkış şarkısı olarak ise bir Isley Brothers şarkısı yorumu olan “Nobody But Me” ile dinleyiciyi selamlamıştı.

Bir doğum günü partisinde The Beatles çalmak için bir araya gelip, 2017’de canlı çalmaya başlayan ve birkaç festivalde boy gösteren grup, “Helter Skelter” ve “I Saw Her Standing There” gibi The Beatles şarkılarını yorumlayarak dikkat çekmişti.

Şimdi ise Jet’ten Nic Cester’ın mikrofon başında yer aldığı bir Marvin Gaye şarkısı olan “This Love Starved Heart of Mine (It’s Killing Me)” ile ikinci çıkışlarını yapıyorlar.

60’lı yıllara saygı duruşunda bulunan bir müzikal anlayışın ürünü olan topluluktan Matt Bellamy, The Beatles ve The Stones gibi grupların başlattığı büyük soul ve blues standartlarını keşfetme geleneğini sürdürdüklerini söylerken, onları daha modern bir tarzda kaydettiklerini belirtiyor.

Aşağıda, ekibin paylaştığı iki şarkı “This Love Starved Heart of Mine (It’s Killing Me)” ve “Nobody But Me”ye kulak verebilirsiniz.

What's your reaction?

tr_TRTurkish