Star Wars Battlefront İçin İlk DLC Paketi Resmileşti

Star Wars Battlefront, uzun bir bekleyişin ardından oyuncularla buluştu. Star Wars efsanesinin son oyunu için yayıncı şirket EA, oyuncuları heyecanlandıracak bir açıklama yayınladı.  Resmi site üzerinden yapılan açıklama ile Star Wars Battlefront İçin İlk DLC paketinin geleceği de resmileşti.

Star Wars Battlefront için duyurulan Season Pass, 2016 yılının ilk aylarında satışa sunulacak.

Henüz adlandırılmayan DLC paketi için Season Pass detayları ortaya çıktı. 50$ fiyat ile satılacak olan Season Pass, oyuna 4 tane iyi ve kötü adam ekleyecek. Bu karakterler ise henüz belirlenmedi. Karakterlere ek olarak, 16 yeni multiplayer haritası, 20 yeni ekipman, silah, yıldız kartı ve araç eklenecek. 50$ değerindeki bu paket, Star Wars Battlefront için 4 yeni oyun modu da getirecek.

Electronic Arts, oyun için 4 tane premium düzeyde DLC geleceğini açıklarken, bunların tekil olarak alınabileceğini veya 50$ değerindeki Season Pass ile diğer oyunculardan 2 hafta önce alınabileceğini belirtti.

Season Pass içinde olmayan tek DLC ise Battle of Jakku. Bu paket,oyunu ön sipariş ile alanlarda için 1 Aralık'ta, diğer oyuncular için ise 8 Aralık'ta yayınlanacak. 

 

 

 

What's your reaction?

tr_TRTurkish