Slash ve Gibson İş Birliğinden “The Collection: Slash” İsimli Koleksiyonluk Bir Kitap Geliyor

Guns N’ Roses gitaristi Slash, ünlü müzik kariyeri boyunca, sayısız hit kayıtta ve dünya çapındaki sahnelerde milyonların önünde kullandığı enstrümanların arkasındaki hikayeleri anlattığı, ciltli bir fotoğraf kitabı olan “The Collection: Slash”i yayımlamaya hazırlanıyor.

Ocak 2023’te piyasaya sürülecek olan “The Collection: Slash” özel sürümü, ABD’de Gibson.com aracılığıyla ön siparişe açıldı.

Guns N’ Roses’tan Slash’s Snakepit’e, Velvet Revolver’dan, Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators’a kadar Slash her projeye eşsiz stilini ve havasını katıp, dünya çapında nesiller ve türler boyunca sayısız gitarist ve müzisyeni etkilemeye devam ediyor.

“The Collection: Slash”te gitarist, Mark Agnesi (Gibson’da marka deneyimi direktörü) ile özel röportajlar aracılığıyla müziğin arkasındaki hikayelere yeni bakış açıları getiriyor.

Gibson ekibi ve Slash ile ilişkisi 1986’daki bir Guns N’ Roses portre çekim seansına kadar uzanan efsanevi rock fotoğrafçısı Ross Halfin tarafından çekilen, 300’den fazla sayfadan oluşan, “The Collection: Slash”, gitaristin çok sayıda fotoğrafının ve etkileyici gitar koleksiyonunun yer aldığı, bol resimli, ender ve koleksiyonluk bir kitap.

Gibson baş editörü Chris Vinnicombe tarafından yazılan ve düzenlenen “The Collection: Slash”, hem Slash hayranlarının hem de kaliteli ve nadir gitarlara hayran olan herkesin sahip olması gereken bir kitap.

Slash kitapla ilgili olarak, “En sevdiğim şey olan gitarlar hakkında konuşabileceğim bir platform oluşturmak için Gibson ile çalışmak harika bir şeydi,” diyor ve ekliyor, “Bu kitap, uzun yıllar boyunca topladığım tüm harika gitarların harika bir ifşası.

Aşağıda kitap ile ilgili paylaşılan tanıtım videolarına göz atabilirsiniz.

Blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish