Özgür Aydın’ın Yeni Albümü “Picnic on the Moon” Yayında

Özgür Aydın, son albümü “Picnic on the Moon”u daha önceki çalışmalarında olduğu gibi yine On Air Müzik etiketiyle yayımladı.

Özellikle blues tutkunlarının yakından takip ettiği Özgür Aydın’ın blues ve progresif rock türündeki yeni albümü “Picnic on the Moon”, müzisyenin dördüncü albümü olurken, kayıtlarda sanatçıya davulda Mert Alkaya (Bulutsuzluk Özlemi) ve bas gitarda Cüneyt Özyurt eşlik ediyor.

Müzisyenin, gezegenimizin geleceğine dair uzlaşma hayallerini ve düşüncelerini aktaran albüm, Antik Yunan mitolojisindeki aşkların, gelecekteki muhtemel nükleer savaşların ve çağımızın modern hikayelerini anlatırken, tüm beste ve düzenlemeler Özgür Aydın imzası taşıyor.

2015 yılında Antalya’ya yerleşerek “Supernova Music Lab” adını verdiği kendi ev stüdyosunu kuran Aydın, “Mystic Blues” isimli ilk albümünü Temmuz 2017’de On Air Müzik etiketiyle yayımladı. Ardından sırasıyla, Mayıs 2018’de “12th Street”, Temmuz 2019’da “Sad Robot” albümlerini yayımlayan Özgür Aydın’ın yedi şarkıdan oluşan yeni albümü “Picnic on the Moon” tüm dijital platformlarda yerini aldı.

What's your reaction?

tr_TRTurkish