Nita Strauss, Arch Enemy Şarkıcısı Alissa White-Gluz Eşlikli Yeni Şarkısı “The Wolf You Feed”i Paylaştı

Gitarist Nita Strauss, Arch Enemy şarkıcısı Alissa White-Gluz’un eşlik ettiği yeni single’ı “The Wolf You Feed”i müzik videosu ile birlikte yayımladı.

Eski Alice Cooper gitaristi Strauss ve White-Gluz, güçlü bir ikili oluştururken, Strauss’un sürükleyici riffleri ve White-Gluz’un Arch Enemy’deki performansını aratmayan mikrofon başı hüneri şarkıyı tadından yenmez bir kıvama taşıyor.

Şarkı, Disturbed şarkıcısı David Draiman’ın yer aldığı Strauss’un 2021 rock hiti “Dead Inside” ve sonrasında gelen enstrümantal şarkı “Summer Storm”un ardından ulaşıyor kulaklarımıza.

Strauss bir basın açıklamasında, “Son on yılın eski röportajlarına bakarsanız, gelecekte bir vokalistle iş birliği yapmam istendiğinde, ağzımdan çıkan ilk isim her zaman Alissa White-Gluz oldu” diyor ve ekliyor, “Gerçekten sektördeki en sevdiğim vokalistlerden ve sanatçılardan biri ve bu parçayı birlikte yaratmak, olmasını umduğum her şeydi!”

White-Gluz da söyle devam ediyor, “Nita ve ben sonunda iş birliği yapabildik, ikimizin de yıllardır yapmak istediği bir şey! ‘The Wolf You Feed’ gerçekten harika bir havası olan, akılda kalıcı bir metal şarkısı. Bölümlerimi ev stüdyomda kaydettim ve bu şarkıyı Nita ile yapmak mutlak bir zevkti. Bunun bir parçası olmaktan onur duyuyorum! Bunu tekrar yapmak için sabırsızlanıyorum!”

tr_TRTurkish