Myles Kennedy Yeni Slash Albümünün Yayına Hazır Olduğunu Söyledi

Myles Kennedy geçtiğimiz günlerde bir röportajda, yeni Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators albümü üzerindeki çalışmaların tamamlandığını söyledi.

Yeni albüm, Eylül 2018’de Slash’in kendi plak şirketi Snakepit Records ile Roadrunner Records’tan ortaklaşa yayımlanan “Living The Dream”in devamı niteliğinde olacak.

Bu yılın başlarında bir albüm yaptıklarını ve yayına hazır olduğunu söyleyen Kennedy, gelecek yılın başlarında yayımlanacağını umduklarını söylüyor.

Kayıtla ilgili olan şey, canlı bir havası olması” diyen Kennedy ekliyor, “Eski usul tarzda kaydedilmiş bir albümdü. Çok fazla ödün vermeden, kesinlikle biraz o enerjiye ve çoğumuzun büyürken dinlediği o havaya sahip.”

Ekibin yeni albümü, ikonik Amerikan enstrüman markası Gibson’ın kısa süre önce duyurulan müzik şirketi Gibson Records ve BMG ortaklığında piyasaya sürülecek.

Gibson anlaşması Temmuz ayında ilk duyurulduğunda, Slash bir açıklamada şunları söylemişti: “Yeni Gibson Records’un ilk sürümü olmak bir onur. Bu, ortaklığımızda kesinlikle bir zirve ve Gibson ile çok uzun süre çok yakın çalıştıktan sonra, sanatçılarını yaratıcı bir şekilde gerçekten destekleyen bir etiket olacaklarını biliyorum.”

tr_TRTurkish