Müzik Listelerinde Fırtınalar Estiren Köfn, 22 Eylül’de Küçükçiftlik Bahçe’de

“Bi’ Tek Ben Anlarım” teklisiyle 2022’nin en büyük çıkışlarından birine imza atan KÖFN, 22 Eylül Perşembe akşamı KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de!

Elektro-pop dünyasının yetenekli ve sıra dışı ikilisi KÖFN, vurucu ifadelerin, sade ve güçlü melodilerin temiz bir sound’la bir araya geldiği, daha ilk dinleyişte çok sevilen şarkılarıyla müzik dünyasındaki yükselişlerini büyük bir ivmeyle sürdürüyor. KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar serisi kapsamında düzenlenen konserin açılışında ise hareketli DJ setiyle Discolog kabin başında olacak.

2019’dan bu yana yerli ve bağımsız müzik sahnesinin en iyi isimlerine yer veren KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar konserlerinde İstanbullular kendilerini, yemyeşil huzurlu bahçe ortamında, lezzetli yiyecek ve içecekler eşliğinde müziğin ritmine bırakıyorlar.

Bahar aylarında yayınladıkları “Bi’ Tek Ben Anlarım” ile haftalarca bir numarada kalan KÖFN, gitarist, vokalist, şarkı yazarı Salman Tin ile prodüktör ve aranjör Bilge Kağan Etil’den (BKE) oluşuyor.

Elektro-pop ve dünya müziğinden beslenerek zamana uygun Türk pop müziği üretmek için çalıştıklarını söyleyen ikili, sahnelerinde dikkat çeken işlere imza atıyor. Tepeler ve Rockstar adlı iki albümün yanı sıra çok sayıda tekli yayımlayan KÖFN’ün en çok dinlenen şarkıları arasında “Güneşe Dokundum”, “EL”, “Olan Olmuş”, “Soygun”, “Taş Kalbinin Çöllerinde”, “Ben Seni Arayamam” gibi besteler de yer alıyor.

Sahnenin açılışını ise dans müziğinin en iyilerini bir araya getiren hareketli DJ setiyle, disko müzik denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Discolog yapacak.

URU organizasyonuyla düzenlenen konserin biletleri Biletix ’te!

tr_TRTurkish