Marstan’ın Yeni Şarkısı “Kara Güller” Yayında

Henüz tanışmadıysanız şimdi tam zamanı lakin Marstan yeni şarkısı “Kara Güller” ile ortaya koyduğu sürükleyici ve atmosferik müzikal yapıya bir tuğla daha ekliyor.

Son dönem memleket rock sahnesinin dikkat çeken gruplarından olan Marstan, yayımladığı dokuz şarkının ardından, yepyeni teklileri “Kara Güller” ile dinleyiciyi, 90’ların ve erken 2000’lerin özlenen rock duyumlarına davet ediyor.

2019 yılında kurulan ve Emre Mimaroğlu (vokal/gitar), Muratay Özkan (bas gitar), Özdemir Albayram (Lead gitar) ve Serdar Nigiz’den (davul) oluşan grubun yeni şarkısı, insanoğlunun hiçbir zaman engelleyemediği ölüm gerçeğini konu alırken; aynı zamanda geride kalanların yaşadığı yası anlatıyor.

Yayınlanan lirik videodaki sıra dışı yüzleşme; yaşanan özlemin ve kavuşma isteğinin, kişiyi ne denli uç noktalara getirebileceğini, çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyor.

7 Haziran Salı günü, Blind İstanbul’da verecekleri konserde, Marstan’ı canlı dinleyebilir ve enerji dolu sahne performanslarını izleyebilirsiniz.

tr_TRTurkish