KISS’in Yaklaşan Konser Albümü “Off The Soundboard”dan “Lick It Up” Kaydı Paylaşıldı

KISS’in 11 Mart’ta dinleyiciyle buluşacak “Off The Soundboard: Live In Virginia Beach” konser albümünden “Lick It Up” kaydı paylaşıldı.

Şarkı grubun platin satan ve ilk kez makyajsız olarak yer aldıkları albümün başlık şarjkısı olarak hayranların favorisi olmuştu.

25 Temmuz 2004’te Virginia Beach Amphitheatre’da kaydedilen “Off The Soundboard: Live In Virginia Beach”, grubun Paul Stanley, Gene Simmons, Tommy Thayer ve Eric Singer’dan kurulu efsane kadrosunun ilk tam ABD turu olmasıyla dikkat çeken “Rock The Nation” turnesinin ortasında yer alıyordu.

Grubun kariyerine yayılan 20 şarkılık set, “Lick It Up”, “I Love It Loud” ve “I Was Made For Lovin’ You” gibi dünya çapında hit olmuş klasik KISS şarkılarını içeriyor. Ayrıca grubun 40 yılı aşkın kataloğunun derinliklerine inen ve hayranların favorileri olan “Makin’ Love”, “King Of The Night Time World” ve “100.000 Years” gibi şarkıları da kapsıyor.

Dünya çapında tüm zamanların en büyük konser gruplarından biri olarak kabul edilen KISS’in, evrensel olarak şimdiye kadarki en iyi konser albümü olarak kabul edilen, 1975 tarihli “Alive!” ile bu durumu tescillediği vurgulanırken, “Off The Soundboard”un da grubun çığır açan konser albümlerinin efsanevi mirasını sürdürdüğünün altı çiziliyor.

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish