Foo Fighters Yeni Yıl Mesajıyla Birlikte Taylor Hawkins’in Yokluğuna da Değindi: “İleride Farklı Bir Grup Olacağız”

Foo Fighters, davulcu Taylor Hawkins’in vefatının ardından “farklı bir grup” olarak devam edeceklerinden söz etti. Dave Grohl liderliğindeki ekip, sosyal medyada bir yılbaşı mesajı paylaşırken, Hawkins’in yokluğunun etkisinden de söz etti.

Grubumuzun gördüğü en zor ve trajik yıla veda ederken, en çok sevdiğimiz ve değer verdiğimiz insanlar ve artık aramızda olmayan sevdiklerimiz için ne kadar minnettar olduğumuzu hatırlıyoruz” diyen grup şöyle devam etti:

Foo Fighters, 27 yıl önce müziğin iyileştirici gücünü ve yaşamın devamını temsil etmek için kuruldu. Ve son 27 yıldır hayranlarımız dünya çapında bir topluluk, en karanlık zamanları birlikte atlatmamıza yardımcı olan özverili bir destek sistemi oluşturdu. Sevincimizi ve acımızı, umutlarımızı ve korkularımızı paylaşacağımız, müzik aracılığıyla birlikte bir yaşam korosuna katılacağımız bir yer. Taylor olmasaydı, asla olduğumuz grup olamazdık ve Taylor olmadan ileride farklı bir grup olacağımızı biliyoruz.”

“Ayrıca siz hayranların, onun sizin için ne ifade ettiği kadar Taylor için de önemli olduğunu biliyoruz ve sizi tekrar gördüğümüzde  -ki yakında görüşeceğiz- her gece ruhuyla orada, hepimizle birlikte olacağını biliyoruz.”

Davulcu Taylor Hawkins, geçtiğimiz mart ayında, grubun Bogotá’da bir festivalde sahne alacağı tarihten kısa bir süre önce, Kolombiya’da bir otel odasında ölü bulundu. 50 yaşındaydı. Hawkins, son 25 yıldır Foo Fighters davulcusuydu.

Foo Fighters’ın son stüdyo albümü “Medicine at Midnight”, Subat 2021’de dinleyiciyle buluşmuştu.

blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish