Foo Fighters Hayali Grup Dream Widow Olarak ‘March Of The Insane’ Şarkısıyla Huzurlarınızda

Foo Fighters yaklaşan filmi Studio 666’nın müziklerinde yer alan, Dream Widow adlı kurgusal grup tarafından seslendirilen ve thrash metal sularında kulaç atan ‘March Of The Insane’ isimli yeni bir şarkı paylaştı.

YouTube açıklamasında parçanın Dream Widow’un “asla yayınlanmayan kendi adını taşıyan albümünden” olduğu söyleniyor ve Foo Fighters’ın yaklaşan filmi Studio 666’nın 25 Şubat’ta vizyona girmesinden önce geliyor.

BJ McDonnell’in yönettiği komedi-korku türündeki filmde Foo Fighters üyeleri son albümleri “Medicine At Midnight”ı kaydettikleri Los Angeles Encino malikanesindeki stüdyoya geliyorlar. Albümü kaydetmeye devam ederken, Grohl ve grup üyeleri binanın perili olduğundan şüpheleniyorlar.

The Howard Stern Show”da bir sohbet sırasında Grohl filmin konusu ve şarkı hakkında şunları söylüyor, “25 yıl sonra kayıt yapmak için geldik, 25 yıl önce ne olduğunu bilmeden ve 25 yıl önceki adamın ruhuna ve evin ruhuna kapılmaya başladım. Ama bu şarkı, ‘March Of The Insane ‘, bu onların kayıp kaydı. Bu, şarkıcıları [onları] öldürmeden önce yaptıkları kayıt.”

What's your reaction?

tr_TRTurkish