Erdal Yıldırım’ın İlk EP Albümünde Aslı Gökyokuş Eşiyle Düet Yaptı ve Prodüktörlük Koltuğuna Oturdu

Aslı Gökyokuş, sivil toplum ve vakıfçılık denince akla ilk gelen isimlerden olan eşi Erdal Yıldırım’ın 5 şarkıdan oluşan ilk EP albümü ‘Günlerden Bir Erguvandı’nın hem prodüktörlüğünü üstlendi hem de albümde konuk sanatçı olarak yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı “Sonbaharda Sevmeye Sözün Var’’ı yayımlayan Aslı Gökyokuş bu kez eşi Erdal Yıldırım ile düet yaptığı bir şarkı ile karşımıza çıkıyor. 14 Haziran’da kendi şirketleri Yaz Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlanan EP’nin çıkış şarkısı Aslı Gökyokuş ve Erdal Yıldırım’ın birlikte seslendirdiği “Sabır Yok”. Aynı zamanda albümün isim şarkısı ‘Günlerden Bir Erguvandı’da da Aslı Gökyokuş’u geri vokallerde dinliyoruz.

Söz ve müziği Erdal Yıldırım, düzenlemesi Selim Öztunç’a ait olan ‘Sabır Yok’un video klibini ise ünlü sinema yönetmeni Derviş Zaim çekti. Klip aynı zamanda ünlü yönetmenin ilk video klibi olma özelliği de taşıyor. Aslı Gökyokuş ve Erdal Yıldırım’a Haliç’te bir kayıkta yer aldıkları klipte fonda eşsiz İstanbul manzarası eşlik ediyor.

Akustik gitarda Erdal Yıldırım, akustik gitar ve mandolinde Selim Öztunç, bas gitarda Alp Ersönmez ve cajonda Onur Nar’ın yer aldığı albüm Pay Recording Studio, Bodrum’da kaydedilirken, mix ve mastering işlemlerinde Erim Arkman imzasını görüyoruz.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish