Ediz Hafızoğlu’dan Değer Deniz Anısına Yeni Şarkı ‘’Değer İçin’’

2015 yılında aramızdan koparılan Değer Deniz’i doğum gününde müzikle anıyoruz. 

Nazdrave feat. Bidar’dan ‘’Değer İçin’’ teklisi 14 Aralık’ta Lin Records etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

2015 yılında aramızdan koparılan Değer Deniz’in doğum günü 2015’ten itibaren her sene arkadaşları ve müzisyenlerin bir araya gelmesiyle kutlandı. Müzisyen kardeşi Orhan Deniz’in öncülüğünde gerçekleşen müzikli buluşmaların geliri, Değer’in çok sevdiği sokak hayvanları için çalışan organizasyonlara bağışlandı. Bu sene pandemi dolayısıyla konserde bir araya gelemeyen sevenleri kendisini yine müzikle anmaya devam ediyor.

Ediz Hafızoğlu da Değer Deniz için yazdığı ‘’Değer İçin’’ isimli yeni parçasıyla Değer’in doğum gününü kutluyor.

Ediz Hafızoğlu parçanın çıkış sürecini şu sözlerle anlatıyor:

‘’Değer’in aramızdan, elimizden alınmasının hemen akabinde yazmıştım bu parçayı. Sözlerini de kendi ağzından yazıp aslında bize anlatmak istediklerinin tercümanı olmak istedim. Uzun zaman parçayı çalınacak hale getirmeye elim gitmedi, nihayet zamanı geldi…’’

Aranjmanını Cem Tuncer’in yaptığı şarkıda, vokallerde Bidar, gitar ve keyboard’larda Cem Tuncer, bas gitarda Orhan Deniz, davulda ise Ediz Hafızoğlu var. Parçanın mix’ini Berk Kula, mastering’ini Ahmet Kalabay yaptı. Kapak çizimi ise Ebru Ceylan’a ait.

 ‘’Sesimizin ve enerjimizin kendisine ulaşması dileklerimizle. İyi ki doğdun Değer Deniz’’

tr_TRTurkish