Dua Lipa’nın Bir Hayal Kırıklığından Doğan Yeni Single’ı “Training Season” Yayında

Dua Lipa, bu ayın başlarında Grammy Ödülleri’nde parçanın bir kısmını canlı olarak tanıttıktan sonra, yeni single’ı “Training Season”ı paylaştı.

Şarkı Dua Lipa’nın yaklaşan üçüncü stüdyo albümünden ulaşıyor kulaklarımıza.

Bu yüksek enerjili yeni single Dua Lipa için bir hayal kırıklığının sonucu olarak ortaya çıkıyor. Yaptığı bir açıklamada, şarkının konseptinin aklına geldiği günü hatırlayarak, “Bir dizi kötü randevuya çıkmıştım ve sonuncusu bardağı taşıran son damla oldu” diyor.

“Training Season”daki disko-pop sound, Lipa’nın bir önceki single’ı “Houdini” ve Grammy ödüllü albümü “Future Nostalgia” ile aynı çizgide yer alırken, odaklanmış, kendinden emin şarkı sözleri ise çıkış hiti “New Rules”u hatırlatıyor. Şarkının prodüksiyonunda Lipa, “Houdini”de de imzası bulunan Tame Impala’dan Kevin Parker ile yeniden bir araya geliyor.

Dua Lipa “Dance the Night” şarkısı ile Barbie soundtrack’ine yaptığı katkıdan dolayı Oscar’a aday gösterildi, Tören 10 Mart’ta gerçekleşecek.

Lipa’nın merakla beklenen üçüncü stüdyo albümünün çıkış tarihi henüz belli değil ancak projenin “bu yılın sonlarına doğru” çıkacağı söyleniyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Dua Lipa, photo by Tyrone Lebon

Consequence.net

tr_TRTurkish