Çağan Tunalı ve Dağtaş İş Birliği “All Good” Yayında

Geçen sene “Disco Fiyasko” isimli şarkısını yayımlayan Çağan Tunalı, neredeyse bir yıl sonra, bu kez yeni teklisi “All Good” ile huzurlarınızda.

Prodüktör ve ses mühendisi olarak imza attığı işlerle kendinden söz ettirirken, solo çalışmalarını da ihmal etmeyerek Çağan Tunalı, “üç yıldır her doğum günümde şarkı yayımlayarak kendime hediye vermeye çalışıyorum” sözünü yerine getirerek, yeni şarkısı “All Good”u paylaştı.

Bu şarkıda kendisi için çok önemli müzisyenlerle çalışabilme fırsatı yakaladığını belirten Çağan, kayıt sürecine katkıda bulunan isimler için şunları söylüyor:

Öncelikle yıllardır sesine hayran oldugum sevgili dostum Dağtaş, şarkıya sesiyle ve hissiyatıyla ortak oldu. Kasabian ve Noel Gallagher’dan tanıdıgımız Gary Alesbrook trumpeti ve nefesiyle şarkıya umut ekledi. Her şarkıda birlikte çalışmaktan gurur duyduğum sevgili dostum Barış Büyükyıldırım, akorlarıyla boşlukları doldurdu. Parmaklarıyla groove’a groove katan sevgili Mehmet Özen bas gitarıyla eşlik etti.”

Çağan Tunalı, içinden geçtiğimiz belirsiz salgın süreci hakkında da şunları söylüyor, “Müzisyenler olarak ne kadar zor günler geçirsek de üretim isteğimiz bir o kadar arttı, ben de bu krizi fırsata çevirip kendi adıma daha fazla şarkı yazmaya yoğunlaşabildim.

tr_TRTurkish