Black Tooth Yeni Şarkısı “Pain in Strain” ile Tavizsiz Eylemlerini Sürdürüyor

Memleket metal sahnesinin en sıkı ve tavizsiz ekiplerinden Black Tooth, yeni şarkısı “Pain in Strain” ile dinleyiciyi yine harekete geçiriyor.

90’lı yılların ortalarında Ankara’da temelleri atılıp 2000’li yılların ortalarında faaliyetlerini hayata geçirmeye başlayan groove-southern metal grubu, tüm karakteristik dokularının buram buram hissedildiği yeni şarkısı “Pain in Strain” ile eylemlerini kesintisiz sürdüreceğinin garantisini veriyor adeta.

Mikrofon başında kurucu üye Tuna Vural’ın her zamanki vokal hünerlerinin dinleyiciyi avucuna aldığı, marş niteliğindeki riff yürüyüşü ve solo birlikteliğiyle gerekli tüm enerjiyi damarlarında barındıran şarkı, Black Tooth’u hiç dinlememiş birine tarif etmek için önerilecek sıkı bir dinleme seansı sunuyor.

Geçen mayıs ayında “Wolf is Down” şarkısına kulak verdiğimiz Black Tooth, yeni şarkı “Pain in Strain” ile birlikte vites arttırıyor.

Kurulduğu günden bu yana dünyadaki birçok mühim festivalde sahne alan grubun son birkaç konserinde canlı çaldığı “Pain in Strain” ister istemez yeni bir albüm beklentisi de yaratıyor.

What's your reaction?

tr_TRTurkish