Ben Böhmer’i Yeni Teklisinde Lykke Li İş Birliğiyle ile Ağırlıyoruz: “Hiding”

Oh Wonder, Enfant Sauvage (The Blaze) ve birçok ismin yer aldığı Böhmer’in yeni albümü “Bloom”, 27 Eylül’de Ninja Tune etiketiyle ve Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğinde dinleyiciyle buluşacak.

Müzikte kendi farklı yollarını çizen iki ödüllü müzisyen Ben Böhmer ve Lykke Li, Böhmer’in gelecek albümünün üçüncü single’ı “Hiding” ile ışıltılı bir iş birliği sunuyor.

Indie, pop ve elektronika arasında kusursuz bir buluşma noktası olan “Hiding”, Ben’in gür pad’leri ve yüksek melodileriyle dolup taşarken, kıpır kıpır breakbeat’lerin üzerinde ise Lykke Li’nin ikonik vokalleri geliyor. Ben, “Her zaman yazmak istediğim bir şarkıydı.” diye özetliyor yeni teklisini. “Hiding” 2019’dan bu yana Lykke Li’nin ilk orijinal iş birliği özelliği de taşıyor. 

Yaklaşık 1 milyar toplam dinlenmeye ulaşan büyük başarısının ardından Böhmer, kendisinin aslında kendisi olmayan bir yöne doğru çekilirken buldu. Bu süreçte hayat onu kendisi için en önemli şeylerden uzaklaştırdı. (2022’de 200’den fazla performans yapmıştı.) Bloom bir resetlenme, kendi arzularının ve köklerine daha emin bir şekilde yeniden yöneliş. Ben’in beste yapma ve şarkı yazma yetenekleri, Lykke Li, Oh Wonder, Enfant Sauvage (The Blaze), JONAH (önceki single “Best Life”ta yer alan) ve daha fazlasıyla ön plana çıkıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish