ABD heavy metalinin efsane topluluklarından Twisted Sister’ın kurucu lideri ve solisti Dee Snider, yeni albümü “The Love of Metal”den “Become the Storm” adlı yeni bir parça yayımladı.

Şarkı, geçtiğimiz ay paylaşılan “Tomorrow is No Concern”dan sonra beklenen albümden servis edilen ikinci parça oldu.

27 Temmuz’da Napalm Records etiketiyle piyasaya sürülecek “The Love of Metal” başlıklı yeni Dee Snider albümü iş birliği yapılan isimlerle de dikkat çekiyor.

Hatebreed vokalisti Jamey Jasta yapımcılığında gerçekleştirilen albüm, eski Killswitch Engage üyesi Howard Jones, Lamb of God’dan Mark Morton ve Arch Enemy’nin müthiş sesi Alissa White-Gluz’un yanı sıra Kingdom of Sorrow’dan Charlie Bellmore ve Toxic Hollocaust’dan Joel Grind ile Nick Bellmore’un varlığı ile de ilgi uyandırıyor.

“Bu, özellikle hayatımın bu noktasında yapmayı beklemediğim, gerçekten heyecan verici bir albüm oldu” diyen Snider, “Bunca genç müzisyenin – en azından benden daha genç – bu projenin bir parçası olması benim için daha da bir coşku ve heyecan kaynağı oldu” diye ekliyor.

Albümden paylaşılan yeni şarkı “Become the Storm”un Doug Quill yönetmenliğindeki videosu ve daha önce yayımlanan “Tomorrow is No Concern” huzurlarınızda.

Dee Snider “For The Love Of Metal” şarkı listesi şu şekilde:

 1. Lies Are A Business
 2. Tomorrow’s No Concern
 3. I Am The Hurricane
 4. American Made
 5. Roll Over You
 6. I’m Ready
 7. Running Mazes
 8. Mask
 9. Become The Storm
 10. The Hardest Way
 11. Dead Hearts (Love Thy Enemy)
 12. For The Love of Metal