Bad Pelicans’tan Albüm Öncesi Yeni Şarkı: “Paris” Yayında

Parisli punk üçlüsü Bad Pelicans yaklaşan albümü “Eternal Life Now”dan yeni şarkı “Paris”i paylaştı.

Distörşın bir bas üzerindeki sürekli koro, azap çeken bir trampet ve Zeus’un şimşekleriyle koparılan gitar riffi, huzursuz Bad Pelicans üçlüsünü, lanetlenmiş fren pedallarıyla geceleri tam gaz yanan V12 motorlu bir makine olarak sunar.

Svrf Pvnk’i ilk kayıtlarından vahşi, tehditkâr bir avangart artrock’a yönlendiren grup, büyüdükleri punk sahnesinin tüm kodlarını ve protokollerini bir kenara bırakmaya karar verdi ve yeni albümleri ile Nirvana’nın “Bleach” alevini yeniden canlandırıyor.

Gitar/vokalde Lucas Lecacheur, bas gitar/vokalde Fernando Dias ve davulda Simon Vouland’dan kurulu üçlünün yeni albümü “Eternal Life Now” Seattle’da Dylan Wall ile kaydedildi ve 24 Şubat’ta Géographie Recs etiketiyle dinleyiciyle buluşacak.

Bad Pelicans’ın radikal nihilizmi, canlı olarak yakıcı performanslarla açığa çıkarıldı, görünüşe göre grubun tek güç gösterisi bu değil. Gürleyen patlamaların ve geri bildirim katmanlarının altından, incelik ve gerçek şarkı yazma yeteneğinin samimi bir görüntüsü ortaya çıkıyor.

tr_TRTurkish