Açık Radyo “Radyo Şenliği” 25 Mart’ta Başlıyor

Her sene akışını dokuz günlüğüne değiştiren Açık Radyo’nun 14 yıldır düzenlediği Radyo Şenliği,  25 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. 25 Mart Cumartesi sabahı 10:30’da başlayacak şenlik, 2 Nisan Pazar akşamı saat 21:00’a kadar devam edecek.

Radyo’nun bağımsız yayınını sürdürebilmesi için düzenlenen şenlik dahilinde bir de Dinleyici Destek Özel Yayını bulunuyor. Bu kapsamda aralarında Sezen Aksu, Haluk Bilginer, Cem Yılmaz ve Ceylan Ertem gibi kültür sanat ve müzik dünyasından pek çok isim konuk olarak ağırlanacak veya programcı koltuğuna oturacak. Dinleyiciler, seçtikleri programın istedikleri bir saatine, radyonun bir sene daha bağımsız yayınını sürdürebilmesi adına maddi destekte bulunabilecek. Yayına 0212 3434141 numarasını arayarak ya da acikradyo.com.tr adresi üzerinden destek olmak mümkün. Radyo Şenliği’ni radyogunleri2017.tumblr.com adresinde yayından fotoğraflar ve kayıtlar eşliğinde takip edebilirsiniz. Canlı yayınlar ise acikradyo.com.tr üzerinden yapılacak.

Dinleyici Destek Özel Yayını’na katılacak konuk ve programcılardan bazıları şöyle:

Sezen Aksu, Haluk Bilginer, Berkun Oya, Seren Yüce, Mert Fırat, Ohannes Şaşkal, Ahmet Ali Aslan, Ozan Sarohan, Barış Demirel, Entu, Kardeş Türküler, Gevende, Güzin Değişmez, mor ve ötesi, Kolektif İstanbul, In Hoodies, Ulaş Özdemir, Ceylân Ertem, Cenk Erdoğan, Cümbüş Cemaat, Bajar, Thunderbolt, Uğur Yücel, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Cem Yılmaz.

What's your reaction?

tr_TRTurkish